MÖBLER / Bord / Månbord 6582275
nr 658 2275
Månbord
2 delat, Sent 1800-tal, diameter: 120, höjd: 74
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
4.100 kr
måndag 27 september 2010
4.000 kr
2.100 kr
3.200 kr
3.800 kr